FC Slovan Liberec | Nadstavba pokračuje, juniorka se v neděli od 11 hodin střetne s Příbramí
14.04.2018

Nadstavba pokračuje, juniorka se v neděli od 11 hodin střetne s Příbramí

Liberec - Nadstavbová skupina o titul pokračuje už v neděli dalším kolem. Naše juniorka se od 11 hodin na Městském stadionu utká s Příbramí. Podaří se Slovanu vybojovat v nadstavbě první výhru?

Tuhý boj o postup

Stejně jako naše juniorka museli příbramští mladíci bojovat o postup až do samotného konce základní části soutěže. Nakonec rozhodla až dohrávka odloženého kola se Spartou, kterou Středočeši ovládli 4:0, a poskočili z nepostupových příček do nadstavby o titul.

Tu zahájila Příbram solidně, když před týdnem remizovala se silnými Teplicemi 1:1. Výsledek byl hotový už po 26 minutách, když se nejprve v závěru první desetiminutovky trefil teplický Diaz a následně vyrovnal Průcha. Další góly už tento zápas nepřinesl.

Porážka na úvod

To Slovan se v nadstavbě před týdnem uvedl porážkou. Na hřišti Mladé Boleslavi si sice juniorka počínala aktivně, soupeř jí však dal lekci z produktivity, když se v první půli prosadil dvakrát ze dvou střel na branku a ve druhém poločase vedl dokonce už 5:0. Slovan korigoval alespoň na konečných 2:5, na porážce už ale nic nezměnil.

Ve druhém utkání skupiny o titul tak mají naši mladíci co odčiňovat. Dobrou zprávou pro ně jistě bude stěhování zpět na Městský stadion, všechny dosavadní domácí zápasy jarní části sezony sehrál na umělém trávníku ve Frýdlantě.

Bilance hovoří pro Příbram

Ze vzájemných soubojů zatím v Juniorské lize odcházela častěji spokojenější Příbram, která ovládla šest z dvanácti utkání. Letos si ale Slovan proti Středočechům nevedl špatně. V prvním souboji je doma porazil 4:1, na jaře skončilo vzájemné měření sil remízou 0:0.

Naváže naše juniorka na podzimní souboj a vyzraje na Příbram? Utkání se odehraje v neděli od 11 hodin na Městském stadionu.