FC Slovan Liberec | U16 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. FK Teplice 3:2 (2:2)

U16 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. FK Teplice 3:2 (2:2)

Sobota 22.11.2014 Stadion U Nisy (UMT)

Poslední přípravný zápas sezóny, hraný se silným soupeřem, skončil výhrou.

Sestava: Franc - Sysel, Němec (50´ Všechovský), Lábek, Pánek (40´ Dědeček) - Naštický, Mizera (55´ Barac) - Drahoš (40´ Gembický), Nejman, Bičiště - Vébr (40´ Syrovátka)

Branky: Němec, Nejman, Syrovátka

1.poločas: Inkasovali jsme rychlý gól po nevýstupu a kolmé do pokutového území, hrál se tempo fotbal nahoru- dolů, po standardní situaci vyrovnal Němec. Následně vyrovnaná hra, soupeř zvýšil po breaku, ale my těsně před poločasem vyrovnali aktivním Nejmanem.

2.poločas: Podobný průběh, byli jsme o trochu lepší v mezihře a na šance, vítězný gól proměnil Syrovátka po hezké akci Gembického (3:2). Poté ještě nástřel tyče, byli jsme aktivnější a nebezpečnější.

Trenér Čapek: "Dobrý týmový výkon, slušná produktivita v útočné fázi + zajímavé výkony testovaných hráčů z Hradce Králové."