FC Slovan Liberec | U16 - Příprava: FK Příbram vs. FC Slovan Liberec 4:4 (2:1)
27.07.2015

U16 - Příprava: FK Příbram vs. FC Slovan Liberec 4:4 (2:1)

Neděle 26.7.2015 Stadion Tochovice

V přípravném utkání s Příbramí jsme remízovali.

1.poločas: Špatný vstup do utkání, již ve třetí minutě stav 2:0 pro domácí Příbram. Soupeř nám svým napadáním v kombinaci s naší komplikovanou rozehrávkou dělal potíže. Následně jsme se ale oklepali a do poločasu snížili (2:1).

2.poločas: Po změně stran jsme díky Prokopci a pěkným akcím skóre otočili. Příbram nás na konci utkání dostala pod tlak a díky penaltě po hloupém faulu a chybě po odvrácené standardní situaci zaslouženě vyrovnala.

Sestava: Plechatý - Bouzek, Krpata, Provazník, Šídlo - Mečíř, Bína (41´ Daněk), Kristian (41´ Konopásek), Halgaš - Prokopec, Žižka (45´ Havel)

Branky: Halgaš, Prokopec (3x)

Trenér Kaiser: "Mrzí mě naše pasivita na konci utkání a některé fáze v mezihře, kterým chyběla nabídka a lepší držení míče."