FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Zlín - FCSL 1:0
13.09.2004

I.Gambrinus liga, 5.kolo: Tescoma Zlín vs. FC Slovan Liberec 1:0 (0:0)

Ani druhé utkání na hřišti soupeřů nepřineslo body do naší "prvoligové kasy". Domácí Zlín nás poprvé po svém návratu do ligy porazil.
5.kolo, pondělí 13.9.2004
FC Zlín FC Zlín
1:0
(0:0)
FC Slovan Liberec: Hauzr - Zápotočný(79.Pudil), Lukáš, Valachovič, Šinglár - Papoušek(84.Němec), Polák, Hodúr, Kisel - Pospíšil, Slepička
Branky: 61. Zapletal.

Téměř celý úvodní poločas se hrál opatrný fotbal. Domácí pouze nakopávali balóny a našim hráčům se zase příliš nedařila kombinace. Přesto jsme měli v první půli dvě gólové šance - Pospíšil, respektive Slepička, je však nedokázali využít. Úvod druhé půle přinesl zlepšení našeho týmu - byli jsme pohyblivější a postupně jsme dostávali hru pod svou kontrolu. Paradoxně v tuto chvíli přišel gól našeho soupeře - v 61. minutě jsme zahrávali roh po kterém přišla rychlá akce domácích. Na jejím závěru byla hlavička Zapletala, která rozhodla zápas - 1:0. I po inkasované brance jsme se snažili skórovat. Šance ovšem měl i Zlín. Gól už ale nepadl - naši hráči tak i podruhé v sezóně venku prohráli 1:0.