FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Varnsdorf - FCSL 4:2
17.03.2014

Juniorka podlehla Varnsdorfu vinou čtyř branek ve druhé půli

Varnsdorf/Liberec - V pondělním 27. kole Juniorské ligy zavítal Slovan na půdu Varnsdorfu. Liberečtí mladíci sice vstoupili do utkání dobře, v poločase vedli, druhou půli však nezvládli a odjeli s porážkou 2:4.
27.kolo, pondělí 17.3.2014, 14:30, Varnsdorf
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
4:2
(0:1)
FK Varnsdorf: Klouda – Zieris, Cana, Čurgali (C), Ruszó, Šimoník, Černý, Polanský, Mpong, Volf, Halbich
FC Slovan Liberec: Zoul – Bong, Novotný (C), Pokorný, Káva (84. Egert), Dydowicz (74. Vojtěšek), Douglas (73. Ambrož), Bělíček, Bouška (84. Soungole), Krejčí (65. Kaiser), Frimmel
Branky: 74. Čurgali, 80. Ruszó, 83. Prieložný, 83. Volf – 17. Frimmel, 75. Kaiser, ŽK: 9. Cana, Rozhodčí: Černý - Pilný, Baum

Liberečtí vstoupili do utkání dobře a brzy mohl skórovat Djika Douglas, ten však svým lobem kromě brankáře těsně přestřelil také domácí branku. Z první střely mezi tři tyče se však Slovan již radoval, když se přesně trefil Denis Frimmel.

V následujících minutách převzal otěže zápasu Varnsdorf, Zoul však byl dlouho neprůstřelný a poradil si s šancemi Čurgaliho, Volfa a Ruszóa. Před odchodem do kabin tak mohl přidat druhou branku Frimmel, na brankáře Kloudu si však tentokrát hlavičkou nepřišel.

Po přestávce se hra uklidnila. Oba celky předváděly vyrovnanou podívanou, která však nenabízela velké příležitosti. Až čtvrt hodiny před koncem poslal Polanský do vápna přesný pas na Ladislava Čurgaliho a ten z dobré pozice vyrovnal.

Liberecký Lukáš Kaiser sice ještě dokázal bleskově odpovědět, následovala ovšem tříminutová smrtšť domácích. Nejprve zakončil pohlednou kombinaci Jan Ruszó, čímž dosáhl vyrovnání. Obrat ve skóre pak dokonali ještě Jan Prieložný a Marek Volf, čímž pečetili výhru domácího týmu 4:2.