FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Žižkov - FCSL 0:7

FK Viktoria Žižkov FK Viktoria Žižkov
0:7
(0:2)
FC Slovan Liberec: Culek - Baláž, Burda, Dvořák, Šulc - Krejčíř, Novák (60´ Lehoczki), Adam (65´ Zezulka), Prokš (60´ Petr), Rumler (55´ Kazda) - Vrabec
Branky: Vrabec (4x), Adam, Krejčíř, Dvořák, Rozhodčí: Severýn - Kučera, Multerer
Diváci: 25

V krásném areálu Satalic jsme vyhráli vysoko.

1.poločas: Začali jsme dobře, v 10´ skóroval Adam po akci a pěkném centru Šulce. Pak jsme měli další šance, ale sami jsme se nekvalitním řešením o ně připravili. Druhý gól jsme přidali opět po centru Šulce, když Vrabec na první tyči proměnil. Následně zahrozil soupeř, kdy po centru zprava trefil břevno.

2.poločas: Čtyři minuty po změně stran zvýšil Vrabec (0:3). Poté jsme měli hru pod kontrolou. Čtvrtý gól přidal Krejčíř po střele za vápnem, hattrickem završil pátý gól Vrabec, šestou branku vsítil opět Vrabec a na konečných 0:7 zakončil po rohu Dvořák.

Trenér Papoušek: "Zasloužené vítězství po dobrém výkonu."