FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Bohemians 1905 - FCSL 1:7

1:7
(0 : 3)
FC Slovan Liberec: Plechatý-Mečíř,Kratochvíl,Šorsák,Gabko-Sysel/75´Daněk/,Venc,Šíma/68´Žižka/,Bína/81´Krpata/,Drahoš,Vébr/75´Syrovátka/
Branky:6.Venc,36.Bína,45.Drahoš,62.Sysel,66.Bína,75.Vébr,86.Syrovátka

Utkání proti týmu Bohemians Praha B se nám povedl herně i výsledkově.Spolehlivá hra obrany byla základem úspěchu a dobrá produktivita v útočné činnosti zase navyšovala postupně skóre až na 7:1 pro naši U19. První branku vstřelil Venc hlavou po rohovém kopu 0:1.Bohemka byla dobrá v kombinaci,ale všichni hráči si vzorně plnili obranné úkoly,takže se do žádné vážnější brankové situace nedostala.Naopak důrazný Bína vstřelil branku po přihrávce Vence 0:2.Poločasový účet uzavřel po pěkné kombinaci Drahoš 0:3. Druhý poločas přidal po rohovém kopu opět hlavou Sysel další branku 0:4.Po jediném zaváhání v rozehrávce nás soupeř potrestal brankou na 1:4.Ale za minutu po nejlepší akci v zápase Bína svojí druhou brankou zvýšil na 1:5.Pak už soupeř složil zbraně a další branky přidali Vébr 1:6 a netradičně hlavou Syrovátka 1:7.

Mgr.Tomáš Nosek:,,Při absenci Lábka se nám podařilo správným hráčem vyplnit jeho prostor a Šíma ho zcela nahradil.Víme,že se Bohemka prezentuje kvalitním fotbalem a nám se podařilo našimi zbraněmi tento tým přehrát.Musím kluky pochválit,že i ve velmi mrazivém počasí hráli ve vysokém tempu až do poslední minuty a jak v obraně ,tak v útoku podali velmi kvalitní individuální výkony.