FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Liberec - Sparta 0:2
Menu Další Zavřít Zavřít
8.10.2017

Se Spartou ženy ostudu naudělaly

Redakce

Za deště ale i slunce odehrál tým žen svůj ligový zápas se Spartou. ne velmi dobře připraveném trávníku ve Frýdlantu v Č. naše holky předvedly sympatický výkon a prohrály po chybách při standartních situacích, které je trápí celou sezónu. dobrý výkon mohly podtrhnout kdyby jim vyšla jedna z několika šancí před brankou soupeře.

8.kolo, sobota 7.10.2017, 10:30
Liberec Liberec
0:2
(0:1)
SpartaSparta
Liberec: Horáčková - Dlouhá(84. Hančová), Němečková, Lacková, Tůmová - Bohatová, Čiperová, Kovaĺová, Šušolová, Bohatová - Kotlánová, Novotná

góly :

35. Martínková, 62. Odehnalová

ŽK : Čiperová Lib


Diváci: 80

Ohlasy trenérů

trenér Slovanu Josef Lexa :

Tentokrat musím holky pochválit za předvedený výkon po cely zapas. Chtěli jsme to favoritovi co nejvíce znepříjemnit zodpovědnou a sebevědomom hrou. A to se nám dařilo po cely zápas. Soupeř byl sice více na míči, ale moc šanci ze hry si nevypracoval a hrozil zejména po standardních situacích a střelami z dálky při kterých jsme měli i štěstí .A kdyby přálo nám i více,tak jsme to mohli i zdramatizovat. Kdy zejména šance Terky Kovałové volala po gólů. Chtěl bych poděkovat i fanouškům Slovanu, kteří nás přišli povzbudit a vytvořili hezkou atmosféru.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
AUTO IN Toner-Copy
Mediální partneři
Hattrick Liberecká drbna