FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: FCSL - Slavia 0:5
09.10.2016

Slovaňačky podlehly pražské Slavii 0:5

Hrádek nad Nisou - Ženy Slovanu na favorita soutěže nestačily. S pražskou Slavií prohrály 0:5. Duel rozhodly tři slepené branky z rozmezí jedenácti minut v prvních pětačtyřiceti minutách. Další zápas sehraje naše mužstvo příští týden proti Hradci Králové.
8.kolo, neděle 9.10.2016, 13:00, Hrádek nad Nisou - tráva
0:5
(0:3)
SK Slavia PrahaSK Slavia Praha
FC Slovan Liberec: Kuľková - Němečková, Jeřábková, Černá, Tůmová, Hančová (70. Lamačová) - Dlouhá, Fritzová, Šušolová (46. Košková), Matějková (K) - Jarchovská
SK Slavia Praha: Votíková - Necidová, Tomášková, Dědinová, Juračková (60. Pincová) - Chlastáková (70. Hloupá), Szewieczková (46. Veselá), Bartovičová, Svitková - Divišová (K), Kožárová (57. Skálová)
Branky: 20., 24. Svitková, 31. Juračková, 51. Bartovičová, 67. Divišová
Rozhodčí: Skřivánková - Šafránková, Šulcová.
Delegát: Říha
Diváci: 70

trenér Josef Lexa :

Čekal nás další těžký soupeř, ale toho jsme na rozdíl od Sparty moc nepotrápili. Slavia byla nad naše síly. Zdálo se, že máme přílišný respekt k soupeři a moc mu to ulehčili. Zejména taktickými chybami. Nyní nás čekají tři důležitá utkání na která se musíme dobře připravit.