FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Dukla - FCSL 2:3

FK Dukla Praha FK Dukla Praha
2:3
(0:1)
FC Slovan Liberec: Hnízdil - Mečíř (77´ Bulejko), Venc, Provazník, Gabko - Michal (56´ Daněk), Žižka, Bergmann - Bína (77´ Kleiner), Šíma (70´ Šorsák), Halgaš (77´ Havel)
Branky: 5´ Šíma, 53´ Bína, 63´ Bergmann, ŽK: 70´ Žižka, Rozhodčí: Štefan - Kohout, Popelka

Na hlavním stadionu Juliska jsme své síly změřili s domácí Duklou Praha.

1.poločas: Dobrý vstup do utkání, byli jsme aktivní, vytvářeli jsme si šance. V páté minutě nás dostal Šíma do vedení při rozehrávce soupeře (0:1). Zbytek poločasu byl o našich nedotažených protiútocích.

2.poločas: Po změně stran nás dostali domácí pod tlak po napadání, byli lepší, ale my jsme přesto přidali druhou branku (Bína) po jejich chybě (0:2). Následně jsme během dvou minut inkasovali dva góly (2:2). Ale po Bergmannově střele jsme rozhodli utkání na konečných 2:3.

Trenér Kaiser: "Gratulace k výsledku + poděkování za úspěšnou jarní sezónu, kdy jsme získali 24 bodů."