FC Slovan Liberec | Reportáž ze zápasu: Teplice - FCSL 1:0

(0:0)
FC Slovan Liberec: Plechatý - Dědeček (75´ Barac), Lábek, Kratochvíl, Resl - Drahoš (55´ Sysel), Naštický, Mizera, Khun (75´ Nejman) - Vébr, Gembický
ŽK: 79´ Lábek

Rozhodčí: Šimeček - Čáka, Materna

1.poločas: Úvod byl vyrovnaný bez větších šancí, poté jsme byli o něco aktivnější, měli nějaké možnosti, které jsme ale špatně vyřešili.

2.poločas: Po změně stran jsme měli opět špatný začátek. Ve 45´ nás po sérii chyb soupeř potrestal náhodným gólem (1:0). Následně jsme měli převahu, ale naše finální a předfinální fáze je hrozná. Chybí kreativita, nápad, kvalita i sebevědomí. Ke konci měli domácí ještě šanci, když šel jejich hráč sám na branku, ale míč zachytil Plechatý ve svých rukavicích.

Trenér Papoušek: "Další zbytečně prohraný zápas, kdy jsme byli o něco lepší, ale máme problém vstřelit branku a strašně lehce inkasujeme. U některých hráčů malá aktivita."