FC Slovan Liberec | Źeny do finále poháru FAČR nepostoupily, Spartu ale potrápily.
Menu Další Zavřít Zavřít
14.03.2018

Źeny do finále poháru FAČR nepostoupily, Spartu ale potrápily.

Redakce

Do semifinále poháru žen byl Slovan vylosován jako domácí, protože ale v Liberci nebylo kde hrát na odpovídajícím hřišti, hrálo se po dohodě se Spartou na UMT na Strahově. Naše fotbalistky zabojovaly , ale na soupeře nestačily a prohrály 2:3.

FC SLOVAN Liberec v. AC SPARTA Praha 2:3 (1:2)

góly : 35. Šušolová, 90. Lišková - 23.a 45. Stašková, 48. Nepokojová

Slovan : Horáčková - Dlouhá, Němečková, Bohatová, Tůmová - Čiperová, Šušolová, Kovalová, Kotlánová(71.Vančurová), Černá(89.Tlustá) - Lišková (90.Novotná)

trenér Slovanu Lexa : V semifinále poháru nás čekal těžky soupeř. A to Sparta. Ta byla po celý zápas silná na míči a i po ztrátě vytvářela okamžitým presinkem nepříjemný tlak na nás. My jsme ji k tomu dopomáhali jednoduchými ztrátami míče. Hodně nepříjemná byla taktéž ze standartních situací. Zasloužene šla do vedení. My jsme ji zkomplikovali vývoj zápasu z výborně zahraného přímého kopu a vyrovnali. Bohužel jsme inkasovali v závěru polocasu a hned i na začátku druhého poločasu. Poté nás Sparta tlačila ,ale uz bez gólového efektu. Nám už se podařilo na konci zápasu z ojedinělé akce snížit na přijatelný výsledek. Děvčata ale zápas odmakala a za to jim patří velké díky.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
Basta NET-SYSTEM
Mediální partneři
RCL Český rozhlas Liberec