FC Slovan Liberec | U16 - MVM: FC Viktoria Plzeň vs. FC Slovan Liberec 4:1 (2:1)
15.08.2019

U16 - MVM: FC Viktoria Plzeň vs. FC Slovan Liberec 4:1 (2:1)

Helena Bláhová
Středa 14.8.2019 Stadion Touškov

V Memoriálu V.Marečka bodovala domácí Plzeň.

Branky: Hudák (Štěrba)

Sestava: Musil - Kul´ha (60´ Štěrba), Netušil, Fidra (75´ Kul´ha), Wydrzynski (60´ Reichl) - Kočka, Myslivec (75´ Gábor), Hudák (60´ Marek) - Fomčenko (46´ Zieniewicz), Gábor (46´ Rogulski), Štěrba (46´ Löffler)

Pouze vlastní nedůsledností v napadání a špatným výběrem v řešení po zisku míče jsme se v úvodu utkání připravili o nejméně 3 gólové šance. Naopak dvakrát jsme inkasovali po individuálních chybách. Do poločasu ještě kluci stihli snížit zásluhou Hudákovy akce.

Po prostřídání o poločasu přišla aktivní první patnáctiminutovka, ovšem bez gólového vyjádření. Do konce utkání se hra přelévala ze strany na stranu, ale nebezpečnější byla Plzeň, která také dvě ze svých možností využila a dotváří tak skóre na konečných 4:1.