FC Slovan Liberec | U16 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. FK Jablonec 2:3 (1:1)
17.02.2020

U16 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. FK Jablonec 2:3 (1:1)

Sobota 15.2.2020 Stadion U Nisy (UMT)

V dalším přípravném utkání jsme se utkali se sousedním Jabloncem, který nás o branku porazil.

Branky: 35´ Hudák, 59´ Gábor (Kočka)

Sestava: Polcar - Zienciewicz (46´ Löffler), Fidra, Zajpt, Machotka - Kabeláč (46´ Pácalt), Kočka, Hudák (60´ Kabeláč, 80´ Čechovič) - Gábor, Wydrzynski, Čechovič (65´ Beníček)

Oba týmy nastoupily vzhledem k omezenému početnímu stavu, doplněné o hráče z kategorie U17.

Úvod patřil jednoznačně hostům, kromě úvodního gólu z první minuty si hráči Jablonce vytvořili ještě další šance. Hra se postupem času vyrovnala, přišlo vyrovnání a další nebezpečné situace v obou vápnech. Po naší brance na 2:1 zůstaly bohužel šance na zvýšení skóre nevyužité, místo toho přišlo vyrovnání a nakonec i rozhodující branka Jablonce deset minut před koncem.

Trenér Harant: "Škoda neproměněných šancí v průběhu celého zápasu, ovšem je potřeba přiznat, že i soupeř měl svých dobrých příležitostí dost."