FC Slovan Liberec | U19/U18 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. FK Velké Hamry 2:1 (2:1)
30.07.2020

U19/U18 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. FK Velké Hamry 2:1 (2:1)

Středa 29.7.2020 Stadion MS - hlavní

Kvalitní konfrontace a zajímavé srovnání postů s předním divizním týmem.

Branky: 7´ Vyčítal (Málek), 30´ Lupoměský

Sestava: Hampl (46´ Novák) - Janouš (46´ Jindřich), Peuker (46´ Chládek), Horňáček (46´ Holub), Zounek (46´ Šolc) - Winkler (46´ Valenta), Horčička (46´ Ješeta), Málek (46´ Stibor), Lupoměský (46´ Šedina) - Vyčítal (46´ Čechovič), Flesner (46´ Schober)

Rozhodčí: Bohata - Jirák, Kořínek

Slušný výkon v kombinační hře s tlakem nahoře především v prvním poločase. Ve druhém poločase byla kvalita horší.

Důležité srovnání s dospělým fotbalem, snaha o hru nahoře, napadání rozehry, kombinace přes strany. Obranná fáze minimum šancí soupeře, disciplína v obou poločasech, důrazné, těsné vystupování stoperů. Utkání odmakané, disciplína i aktivita, ale horší kvalita hry.

Trenér Čapek: "Poučný zápas s kvalitou jsme zvládli hlavou, výkonem i výsledkově - cenný skalp."