FC Slovan Liberec | U18 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. FK Mladá Boleslav 6:4 (3:1)
03.08.2020

U18 - Příprava: FC Slovan Liberec vs. FK Mladá Boleslav 6:4 (3:1)

Sobota 1.8.2020 Stadion MS - hlavní

Zápas rozdílných poločasů jsme zvládli.

Branky: 3x Valenta, 2x Šolc, Schober

Sestava: Hampl - Zounek, Jinřich, Chládek, Křeš - Müller, Kočka, Čechovič, Šolc (40´ Stibor) - Schober, Valenta

Divoký zápas svým průběhem i počtem gólů na obou stranách ukázal slušnou útočnou fázi + hattrick Valenty, ale i velmi slabou dvacetiminutovku, ve které nám soupeř dal 3 góly.

Přes velmi teplé počasí atraktivita utkání, slušný herní výkon v prvním poločase a jednoznačné vedení, pohyb, aktivita, hezké akce, góly. Individuálně potěšil aktivní Valenta a mladý Kočka, částečně hrou do kolma Stibor.

Nekoncentrace, 60. - 80. minuta výpadek, nedůraz, chyby v pokutovém území a snížení skóre Boleslavi ze 6:1 na 6:4. Obranná fáze 3 slepené góly, mnoho prostoru v pokutovém území.

Trenér Čapek: "Zápas rozdílných poločasů, zaměřit se na chování v pokutovém území."