FC Slovan Liberec | Rezervace míst pro permanentkáře prodloužena do 12. července
Menu Další Zavřít Zavřít
28.06.2021

Rezervace míst pro permanentkáře prodloužena do 12. července

marketing
Liberec - Vzhledem k množícím se dotazům a zvýšenému zájmu v posledních dnech jsme se rozhodli prodloužit rezervaci míst pro stávající permanentkáře a možnost využít kompenzační slevy až do 12. července. Vzhledem k uzavřenému fanshopu všem doporučujeme využít přednostně online prodej.

Letos lze permanentky prodloužit i nově zakoupit online na https://www.ticketportal.cz a vyzvednout třeba až při prvním zápase na stadionu U Nisy.

Stávající permanentkáři mohou využít nákupu za zvýhodněnou cenu 250-300 Kč nebo se slevy vzdát a stát se patronem Akademie FCSL. O podrobnostech včetně dalších bonusů a dárků se dočtete v tomto článku.

Instrukce k prodloužení platnosti stávající permanentky i na příští sezónu si můžete na svém počítači prohlédnout níže nebo si je stáhněte po kliknutí na tento odkaz.

Pokud Vaše stávající permanentní vstupenka nemá na zadní straně vytištěný čtyřmístný ověřovací údaj, kontaktujte nás prosím na mailu eshop@fcslovanliberec.cz.

Dáváte-li přednost osobnímu nákupu, v příštích dvou týdnech to bude možné jen na hlavní pokladně, a to v následujících dnech:

čtvrtek 1. července (12-16h)
pátek 2. července (12-16h)
středa 7. července (12-16h)
čtvrtek 8. července (12-16h)
pátek 9. července (12-16h)
úterý 13. července (12-16h)
středa 14. července (12-16h)
čtvrtek 15. července (12-16h)

Fanshop a e-shop

Kamenný fanshop na stadionu U Nisy bude mezi 28. červnem a 11. červencem z důvodu dovolené uzavřen. Objednávky z e-shopu mohou být v této době odbavovány s delší časovou prodlevou než obvykle. Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou v týdnu od 12. července.


Generální partner
Preciosa AAA Auto
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Centrum Babylon Immergas
Mediální partneři
Náš region Beat radio