FC Slovan Liberec | Bakoš odehrál poslední zápas, Breite zůstává
Menu Další Zavřít Zavřít
14.05.2016

Bakoš odehrál poslední zápas, Breite zůstává

redakce
Liberečtí fotbalisté si remízou v Mladé Boleslavi zajistili 3. místo v Synot lize. Díky tomu se představí ve 3. předkole Evropské ligy a budou mít i delší dovolenou.

Po dovolené se v kabině našeho týmu už nebude hlásit útočník Marek Bakoš. Jeho smlouva skončila. „Obě strany měly zájem ve spolupráci pokračovat. Jak vedení našeho klubu tak samotný hráč. Nedokázaly se ale dohodnout na podmínkách. Marek tak ve Slovanu skončil. Děkujeme mu za služby, které našemu klubu odvedl,“ řekl tiskový mluvčí Lukáš Váňa. „Náš klub naopak uplatnil opci na Radima Breiteho. Splnil očekávání, která jsme do něj vkládali a bude ve Slovanu pokračovat. Teplice naopak uplatnily opci na Daniela Soungoleho,“ doplnil mluvčí.

Ve Slovanu končí smlouvy o hostování i dalším hráčům. Konkrétně to jsou Tomáš Koubek, Herolind Shala, Egon Vůch, Michael Rabušic a Dmitrij Jefremov. „O některé hráče máme zájem i pro příští sezónu, s některými nepočítáme. Dlouhodobé hostování má u nás i Matěj Pulkrab, za určitých okolností si ho ale Sparta může stáhnout. Uvidíme, o kádru budeme jednat v těchto dnech,“ řekl Jan Nezmar. Ten také doplnil, že v tuto chvíli Slovan neobdržel oficiální nabídku na kteréhokoli kmenového hráče našeho týmu. Novou smlouvu od Slovanu nedostane Sergej Ljulka, kterému končí půlroční kontrakt.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
La Piazza Fehrer
Mediální partneři
Beat radio Liberecká drbna