FC Slovan Liberec | Igor Súkenník posílil Slovan
Menu Další Zavřít Zavřít
09.08.2016

Igor Súkenník posílil Slovan

Lukáš Váňa
Šestadvacetiletý slovenský záložník Igor Súkenník přichází do Slovanu na půlroční hostování. Našemu týmu by měl pomoci v ofenzivě. Vedení našeho týmu jej dopsalo na soupisku Evropské ligy.
Igor Súkenník fotbalově vyrůstal v Trnavě, za kterou nastupoval i ve slovenské nejvyšší soutěži. "Z Trnavy jsem odešel do Žižkova, kde jsem hrál pět let. Teď jsem byl rok v Hradci Králové. Jednání se Slovanem bylo velmi rychlé. Musel jsem se rozhodnout hned, Slovan mě totiž chtěl dopsat na soupisku Evropské ligy a byl tam časový tlak," říká nový záložník našeho týmu. Vedení klubu muselo jednat rychle. Soupiska pro Evropskou ligu měla uzávěrku včera a zranění vyřadilo ze hry Petra Ševčíka. Problémy má i Radim Breite takže volba padla na Súkenníka.

"Začínal jsem jako podhrotový hráč. Pak jsem se posunul do zálohy, kdy můžu nastupovat prakticky kdekoli. Je mi jedno, jestli hraju zleva nebo zprava, ale silnější nohu mám pravou," vysvětluje Súkenník. Ten chce především trenérům dokázat, že zvolili dobře. "Chci rychle zapadnout do týmu a trenérům dokázat, že na to mám," odhaluje Súkenník nejbližší cíle.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
Immergas Pneu Hnídek
Mediální partneři
Český rozhlas Liberec RCL