FC Slovan Liberec | Bulletin č.15 2017/18: FC Slovan Liberec - Bohemians Praha 1905
Menu Další Zavřít Zavřít
17.05.2018

Bulletin č.15 2017/18: FC Slovan Liberec - Bohemians Praha 1905

marketing
I při sobotním posledním domácím duelu proti vršovickým Bohemians si můžete u vstupů na stadion vyzvednout tradiční zápasový bulletin. Najdete v něm třeba i vysvětlení nového herního systému pro příští ročník.

Kromě standardního informačního servisu k sobotnímu zápasu, ale i kolem juniorky, mládeže a žen si v tomto vydání můžete přečíst rozhovor s Václavem Pilařem. Důležité budou i detailní informace k prodeji a cenám permanentek na příští sezónu, při níž se bude po základní části hrát nadstavbová část následovaná barážovými zápasy o poslední pohárové místo a o sestup. Přehlednou grafiku vysvětlující nový ligový systém včetně termínové listiny najdete také v posledním bulletinu letošní sezóny.

Pro jistotu ještě můžeme připomenout, že se díky bulletinu můžete zúčastnit i poločasové soutěže o zajímavé ceny od našich partnerů. Jak na to? Na soutěžním ústřižku zakroužkujte vaši tribunu a čitelně vyplňte sektor, řadu a sedadlo, kam máte permanentní či jednorázovou vstupenku, kterou se pak prokážete. Ústřižek můžete odevzdávat do 15. minuty zápasu za hlavním vchodem do stadionu, za východním vchodem na Severní tribunu nebo ve FANSHOPU. Prvních pět vylosovaných výherců se na konci prvního poločasu dostaví ke vchodu do Hlavní tribuny a ceny obdrží v poločasové přestávce na hřišti, ostatní výherci si mohou ceny vyzvednout po zápase ve FANSHOPU vedle recepce.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
Niosport Glassexim
Mediální partneři
Hattrick Český rozhlas Liberec