FC Slovan Liberec | Aktualizováno: Informace k předprodeji na domácí zápasy s Třincem a Spartou
Menu Další Zavřít Zavřít
08.04.2015

Aktualizováno: Informace k předprodeji na domácí zápasy s Třincem a Spartou

marketing
Na odvetu pohárového čtvrtfinále s Třincem si můžete pořídit lístek už za 10 Kč, a to v případě, že si jej koupíte v předprodeji společně se vstupenkou na ligový duel se Spartou.

Předprodej na tradiční divácký tahák v podobě duelu s pražskou Spartou i na pohárovou odvetu s Třincem začal na hlavní pokladně stadionu U Nisy hned po zápase s brněnskou Zbrojovkou. Nejlepší výběr tak měli právě ti fanoušci, kteří přišli náš tým podpořit i proti Brňanům.

On-line prodej byl spuštěn v úterý 7. dubna. Vstupenky na oba zápasy si tak můžete pořídit z pohodlí domova na portálu www.ticketportal.cz, případně i na našem facebooku.

Čtvrtfinále Poháru FAČR se na stadionu U Nisy bude hrát v úterý před sobotním ligovým zápasem proti Spartě. Na Třinec bude platit jednotné vstupné ve výši 50 Kč, permanentkáři budou mít vstup zdarma, v ceně své permanentky na Synot ligu.

Pokud si vstupenky na Spartu a Třinec pořídíte v balíčku, standardní cenu zaplatíte jen za tu na ligu a za pohárovou si navíc připlatíte jen 10 Kč. Například na Severní tribuně tak můžete oba zápasy sledovat dohromady jen za 150 Kč, děti a senioři na tribunách za brankami už za 70 Kč. Akce platí jen při společném nákupu ve Fanshopu na stadionu U Nisy.

Třinec + Sparta

Generální partner
Preciosa AAA Auto
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Canis Pivovar Svijany
Další partneři
11TEAMSPORTS Vavruška Hanke
Mediální partneři
Náš region rtm plus