FC Slovan Liberec | Autobusové zájezdy a vstupenky do Florencie
Menu Další Zavřít Zavřít
04.10.2016

Autobusové zájezdy a vstupenky do Florencie

Tomáš Čarnogurský
Fotbalově i mimofotbalově nejatraktivnější a zároveň nejbližší destinace ve skupinové fázi letošní Evropské ligy určitě stojí za návštěvu. Proto jsme pro vás připravili nabídku cenově dostupného autobusového zájezdu, ale i autobusové varianty s ubytováním na dvě noci, která je možnou náhradou za plně obsazený letecký zájezd.

Varianta 1 - Fanouškovský autobusový výjezd

Cena: 2000 Kč, pro členy Fanclubu 1700 Kč (včetně vstupenky do sektoru hostů)

Odjezd: Středa 2. listopadu 20:00 z parkoviště u hlavních pokladen stadionu U Nisy. Příjezd do Florencie v dopoledních hodinách. Díky tomu budete moct téměř celý čtvrtek strávit prohlídkou města.

Návrat: Hned po zápase, předpokládaný příjezd do Liberce v pátek kolem poledne.

Přihlášky: Závazné přihlášky a platby můžete provádět ve Fanshopu i na pokladnách stadionu U Nisy (otevřeno ve všední dny mezi 8-17h). Nabídka platí do vyprodání kapacity autobusu. Druhý autobus bude vypraven jen v případě dostatečného množství přihlášených.

Uzávěrka: Hlaste se a plaťte nejpozději do domácího zápasu s Fiorentinou (čtvrtek 20. října), pak se rozhodne o počtu autobusů a další přihlášky budou možné jen v případě, že v autobusech ještě budou nějaká místa.

Varianta 2 - Turistický autobusový zájezd

Cena: 4000 - 6000 Kč, v závislosti na počtu přihlášených a ceně vybraného ubytování (vícelůžkový hostel / dvoulůžkový hotel)

Odjezd: Úterý 1. listopadu 20:00 z parkoviště u hlavních pokladen stadionu U Nisy.

Návrat: Odjezd z Florencie v pátek večer, předpokládaný příjezd v sobotu ráno.

Přihlášky: Závazné přihlášky a platbu zálohy (2000 Kč) můžete provádět ve Fanshopu i na pokladnách stadionu U Nisy (otevřeno ve všední dny mezi 8-17h).

Uzávěrka: Zájezd bude vypraven pouze v případě dostatečného počtu přihlášených. Hlaste se a plaťte nejpozději do domácího zápasu s Fiorentinou (čtvrtek 20. října). Všechny detaily ohledně programu a ubytování s Vámi následně probereme po telefonu. V případě nevypravení zájezdu Vám bude záloha vrácena nebo převedena na fanouškovský autobusový výjezd (Varianta 1).

Varianta 3 - Samostatné vstupenky

Cena: 10 Euro / 270 Kč

Prodej: Vstupenky do sektoru hostů si musíte pořídit v předprodeji v Liberci na stadionu U Nisy (marketingové oddělení). Začne v pátek 21. října a bude probíhat do pondělí 31. října.

Údaje: Vzhledem k italské legislativě je třeba ke každé vstupence nahlásit nejen jméno a příjmení, ale i datum a místo narození (platí to i pro oba zájezdy). Tyto údaje budou zapsány i na vstupenku a mají být kontrolovány při vstupu na stadion.

Kontakt: Pro další informace ohledně zájezdů a vstupenek pište na mail fanousci@fcslovanliberec.cz.


Generální partner
Preciosa AAA Auto
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Canis Pivovar Svijany Nike
Další partneři
Inago FITING SERVIS
Mediální partneři
Hitrádio Contact Rádio Impuls