FC Slovan Liberec | Bakoš si odbyl ligový debut. Takhle jsem si to nepředstavoval, smutnil po utkání
Menu Další Zavřít Zavřít
22.02.2015

Bakoš si odbyl ligový debut. Takhle jsem si to nepředstavoval, smutnil po utkání

Jakub Martínek
Liberec - První jarní utkání se našim hráčům nepovedlo. Nad svým ligovým debutem v dresu Slovanu jen nevěřícně kroutil hlavou také Marek Bakoš, kterému po prohraném utkání se Slavií moc do řeči nebylo. Přesto věří v brzké zlepšení a bodový zisk.

Marku, takhle jste si ligový debut v dresu Slovanu asi nepředstavoval, že?
Takhle nějak jsem si to vůbec nepředstavoval. Bohužel to takhle dopadlo. Určitě ale nebudeme věšet hlavu, i když jsme prohráli 1:3. Myslím, že jsme si vytvořili řadu šancí, které jsme ale neproměnili. Musíme se z toho všichni poučit a v dalším utkání se chyb vyvarovat.

Od premiérové branky jste ale nebyl daleko…
V prvním poločase jsem několik příležitostí neproměnil, takže mám na porážce svůj podíl viny. Přišel jsem do Liberce proto, abych tu dával góly, což jsem bohužel proti Slavii nesplnil.

Marek Bakoš

Nehráli jste od začátku utkání až příliš otevřeně?
Do utkání jsme šli s nějakou taktikou. Soupeř využíval rychlého přečíslení, po kterém byl nebezpečný. Směrem dozadu jsme to neodehráli příliš dobře a tak, jak po nás trenéři chtěli. Slavia své šance na rozdíl od nás využila, a proto vyhrála.

Na porážku teď asi budete chtít co nejrychleji zapomenout a soustředit se na další utkání…
Chyby z utkání si určitě rozebereme a budeme pracovat na jejich odstranění. Myslím, že jsme ale v utkání měli i světlé momenty, na kterých můžeme stavět.

Na podzim vám chyběla zápasová praxe. Věříte, že s přibývajícími zápasy bude vaše výkonnost ještě stoupat a se spoluhráči se více sehrajete?
Doufám, že to bude ještě lepší. Šance na gól tu byly. Věřím, že ten správný čas ještě přijde a týmu se začne dařit. Je jedno, kdo branky dává. My musíme především sbírat body a snad to bude už příští týden na Dukle.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
DB Schenker Dům kultury
Mediální partneři
Rengl Liberecká drbna