FC Slovan Liberec | Béčko v prvním zápase přípravy prohrálo s Pardubicemi
22.01.2020

Béčko v prvním zápase přípravy prohrálo s Pardubicemi

Redakce
Pardubice/Liberec - Kromě A-týmu zahájilo zápasovou část přípravy také béčko. Svěřenci trenérů Petra Myslivce a Petra Papouška nestačili na Pardubice, ve vyrovnaném souboji padli s lídrem druhé ligy 0:1.

Zápas proti Pardubicím byl pro béčko premiérovým duelem roku 2020. Poslední kolo podzimní části ČFL navíc rezerva odehrála 17. listopadu, následovala tak více než dvouměsíční pauza, která se projevila během první půle. Jedinou branku střetnutí vstřelil v dresu lídra F:NL už během sedmé minuty Ewerton Paixao Da Silva.

FK PARDUBICE - FC SLOVAN LIBEREC "B" 1:0 (1:0)

Branka: 7. Ewerton.
Sestava Slovanu: Hnízdil - Baláž, Blažek (70. Kratochvíl), Dvořák (10. Aussi), Šulc (60. Gabko) - Kim, Knobloch, Šíma (45. Králíček) - Daněk (60. Kytka), Mashike, Yuzvak.

Komentář trenéra Petra Papouška: V prvním poločase jsme nehráli dobře, působili jsme zakřiknutě. Směrem dopředu jsme měli asi tři náznaky šancí, ale nic jsme z toho nevytěžili. Poločasový výsledek 0:1 byl ještě slušný. Druhá půle byla lepší, působili jsme aktivněji v napadání a měli jsme slušné možnosti, které jsme ale buď špatně řešili, nebo nebyli dost důrazní v zakončení.