FC Slovan Liberec | Den D je tady! Derby. Finále. Boj o Evropu. Buďte u toho v Mladé Boleslavi!
Menu Další Zavřít Zavřít
27.05.2015

Den D je tady! Derby. Finále. Boj o Evropu. Buďte u toho v Mladé Boleslavi!

Tomáš Čarnogurský
Odpovědi na nejčastější dotazy týkající se dnešního pohárového finále v Mladé Boleslavi. Tento článek doplňuje informace zveřejněné zde.

Vstupenky

Vstupenky na "slovaňáckou" Východní tribunu (120 Kč) byly v předprodeji na stadionu U Nisy do úterního večera. Dnes už budou v prodeji jen před zápasem v Mladé Boleslavi na pokladně v Jiráskově ulici, odkud je vchod na "naši", tedy Východní tribunu. Do prodeje půjde několik set zbývajících vstupenek.

Zájezd

Kdo jste přihlášení na zájezd, přijďte prosím k odjezdu s minimálně čtvrthodinovým předstihem (tedy v 15:45), abyste se v klidu dostali ke své vstupence a do správného autobusu. Všechny potřebné informace se dozvíte na místě. Autobusy jsou již téměř plně obsazené.

Akce "všichni v modrém" + trička

Vzhledem k nepříliš příznivému počasí prosí naši aktivní fanoušci ostatní příznivce Slovanu, aby si kromě modrých triček vzali pokud možno i modré mikiny nebo bundy. Nebo aby si svá modrá trička či dresy oblékli přes mikinu.

Speciální kolekce modrých triček za akční dvoucifernou cenu se bude distribuovat u recepce stadionu U Nisy, a to od 14h až do odjezdu autobusů, a pak zhruba od 17h v Mladé Boleslavi poblíž vchodu na Východní tribunu.
Pokud si chcete pořídit i další věci z modré kolekce, můžete se před odjezdem zastavit ve fanshopu a určitě si vyberete!

Sleva pro permanentkáře

Připomínáme, že při nákupu permanentní vstupenky na příští sezónu získáte po předložení zakoupeného lístku na finále v Mladé Boleslavi slevu ve výši 50 Kč! Můžete toho využít už dnes na pokladnách před odjezdem na finále! Vstupenka bude jen označena, ale zůstane vám. Detailní informace o prodeji permanentek najdete v jiných článcích.


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Canis Pivovar Svijany Nike
Další partneři
Mocca Centrum Babylon
Mediální partneři
Rádio Impuls Náš region