FC Slovan Liberec | Dobře míněná rada: Kupte si vstupenku v předprodeji a přijďte na stadion včas!
Menu Další Zavřít Zavřít
04.12.2015

Dobře míněná rada: Kupte si vstupenku v předprodeji a přijďte na stadion včas!

marketing
Vzhledem k nutnosti zpřísněných kontrol ve zbytku podzimních zápasů prosíme všechny fanoušky, aby nejen ke stadionu, ale hlavně ke vstupním turniketům dorazili s dostatečným časovým předstihem.

Podzimní fotbalová sezóna vrcholí a naši fanoušci se mohou před zimní přestávkou těšit ještě na dva atraktivní duely na stadionu U Nisy. Tím prvním bude nedělní ligová bitva proti pražské Slavii a tím druhým pak čtvrteční pohárové klání proti slavnému francouzskému týmu Olympique Marseille.

O oba zápasy je velký zájem, a proto doporučujeme, abyste si vstupenky koupili už v předprodeji na pokladnách stadionu U Nisy, a to každý všední den mezi 9-17h (v neděli 6.12. také už od 9h). Případně můžete využít i internetový online prodej:

Online prodej vstupenek

Byli bychom velmi neradi, kdyby se opakovala situace jako před zápasem se Spartou, kdy u některých vchodů vznikly příliš dlouhé fronty. Proto při nadcházejících zápasech bude posílena pořadatelská služba, ale potřebujeme i Vaši spolupráci:
Prosíme nečekejte se vstupem na stadion na poslední chvíli a přijďte k turniketům s dostatečným předstihem, nejpozději 30 minut před zápasem, ideálně ale ještě dříve.

Blíží se Vánoce, a stejně jako vy jistě myslíte na dárky pro své blízké, tak i my jsme si pro vás něco připravili:
První dvě tisícovky našich fanoušků, kteří v neděli po poledni přijdou na zápas se Slavií, po předložení své vstupenky nebo permanentky na pokladně č.6 obdrží nový týmový plakát!
Nezapomeňte, že na stejné pokladně si mohou permanentkáři stále vyzvedávat i své nástěnné kalendáře (oproti poukazům, které dostali při nákupu celoroční permanentky).

Na Marseille pak chystáme ještě jedno vánoční překvapení pro naše fanoušky, kteří na zápas dorazí. Mělo by vystačit pro všechny, ale znáte to - kdo dřív přijde, ten dřív bere... Čili znovu o důvod víc, proč na stadion dorazit včas. Ještě předtím ale můžete navštívit připravovanou fanzónu na Nerudově náměstí:


Generální partner
Preciosa AAA Auto
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Decathlon MM Reality
Mediální partneři
Radio Blaník Liberec Rádio Impuls