FC Slovan Liberec | Finálové derby s Jabloncem v Mladé Boleslavi: informace pro fanoušky Slovanu
Menu Další Zavřít Zavřít
18.05.2015

Finálové derby s Jabloncem v Mladé Boleslavi: informace pro fanoušky Slovanu

Tomáš Čarnogurský
Aktualizováno! Pozor: Nejnovější informace pro den zápasu najdete v dalším článku!

Vstupenky

Pro fanoušky Slovanu bude vyhrazena Východní tribuna (včetně sektoru hostů). Vchod na tuto tribunu je pouze z Jiráskovy ulice (parkování v této ulici nebo v přilehlých).
Cena vstupenek je 120 Kč (do sektoru hostů 80 Kč).
Vstupenky jsou v prodeji od čtvrtku (21. května) na recepci stadionu U Nisy, a to celodenně (i v průběhu víkendu) až do úterý (26. května). Z organizačních důvodů bude možná pouze platba v hotovosti.
Zbytek vstupenek na Východní tribunu se bude před zápasem prodávat na pokladně sektoru hostů v Mladé Boleslavi.

Zájezd

Chcete-li využít tradičního autobusového fanouškovského zájezdu, můžete se již nyní hlásit ve Fanshopu! Cena zájezdu pro fanoušky mimo Fanclub je 200 Kč (včetně vstupenky na "slovaňáckou" Východní tribunu v hodnotě 120 Kč, kterou dostanete při odjezdu). Autobusy budou odjíždět od stadionu U Nisy v 16:00. Jeden z autobusů pojede už v 15:30 z Hrádku n.N. se zastávkou v Chrastavě v 15:45. Uzávěrka pro přihlášky na zájezd bude v pondělí 25. května.

Akce "všichni v modrém" + trička

Naši fanoušci vyhlásili při zápase s Hradcem akci "Na finále všichni v modrém!". V modrém kompletu nastoupí i fotbalisté Slovanu. Prosíme tedy všechny naše příznivce, kteří do Mladé Boleslavi pojedou, aby ve svém šatníku našli nějaký modrý svršek, ideálně samozřejmě slovaňácký!
Ve spolupráci s fanoušky budou na finále navíc připravena speciální modrá trička (v pánských, dámských i dětských velikostech) za akční dvoucifernou cenu, která si budete moct pořídit při odjezdu v Liberci i u stadionu v Mladé Boleslavi.

Sleva pro permanentkáře

Vstupenku z pohárového finále nezahazujte a uschovejte si ji, protože při nákupu permanentní vstupenky na příští sezónu získáte po předložení zakoupeného lístku z finále v Mladé Boleslavi slevu ve výši 50 Kč! Detailní informace o prodeji permanentek najdete v dalších článcích.


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Avled ZOO Liberec
Mediální partneři
Rádio Impuls Náš region