FC Slovan Liberec | Hledáme nové redaktory klubového webu!
Menu Další Zavřít Zavřít
13.09.2017

Hledáme nové redaktory klubového webu!

Redakce
Liberec - Máte rádi Slovan Liberec? Máte přehled o fotbalovém dění v České republice? Nečiní vám problémy psát spisovně? Chodíte na Slovan na fotbal a měli byste zájem ho nejen sledovat, ale o něm i psát? Pokud jste na všechny předchozí otázky odpověděli ano, tak jste možná vy právě tím, koho hledáme!
Server www.fcslovanliberec.cz rozšiřuje redakční tým a z toho důvodu hledá redaktora. Od nového člena redakce očekáváme zejména zodpovědný přístup k práci a časovou flexibilitu. Novému členovi redakce www.fcslovanliberec.cz nabízíme přivýdělek v rámci firmy eSports.cz, akreditaci na zápasy Slovanu a ojedinělou příležitost práce v oblíbeném klubu!

Hlavní náplní práce bude redaktorská činnost na klubovém webu související se zápasy všech kategorií týmu FC Slovan Liberec, zejména zpravodajství ze zápasů a rozhovory s hráči.

Práce je vhodná především pro studenty středních a vysokých škol. Nejedná se o práci na plný úvazek, ale pouze o externí spolupráci v řádu jednotek hodin týdně.

Pokud máte zájem, pošlete nám váš životopis na email david.schlegel@esports.cz. Deadline pro zaslání přihlášky je 1. října 2017.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
Gasservis DPMLJ
Mediální partneři
Liberecká drbna Kalendář Liberecka