FC Slovan Liberec | Isaac Sackey: Před inkasovaným gólem byl faul na mě!
Menu Další Zavřít Zavřít
31.07.2015

Isaac Sackey: Před inkasovaným gólem byl faul na mě!

Martin Pešout
L I B E R E C - V současném libereckém kádru platí defenzivní záložník Isaac Sackey za zkušeného borce, který v dresu Slovanu odehrál bitvy v evropských pohárech proti Seville, Udine či Curychu. Solidním výkonem se blýskl i ve 3. předkole Evropské ligy proti izraelskému celku Kirjat Šmona (2:1). Jediný inkasovaný gól z 89. minuty ovšem paradoxně padl přes něj, když sudí neodpískal jasný faul ve středu hřiště.

V roli defenzivního štítu odehrál celý zápas proti izraelské Šmoje ghanský fotbalista Isaac Sackey, který se rovněž pustil do pozápasového hodnocení. „Měli jsme vyhrát vyšším rozdílem. Ale i výsledek 2:1 je výhra, což je důležité. Byl to běžný pohárový zápas, už jsme takové odehráli,“ povídal mladý Ghaňan.

Sackey litoval inkasované branky v závěru, především pak věděl, že Liberec měl vstřelit více branek. „Zahodili jsme spoustu šancí. Skutečně jsme mohli dát více než dva góly,“ litoval.

Nejvíce se Sackey rozohnil při hodnocení situace, která předcházela snižující brance Izraelců v 89. minutě. „Ve středu hřiště byl faul na mě. Tam nebylo o čem diskutovat. Stoprocentní faul. Bohužel to rozhodčí neodpískal. Po zápase jsem se s rozhodčím o té situaci bavil,“ hudroval Sackey.

Ghanský středopolař, který v Liberci už odehrál slavné bitvy v základní skupině Evropské ligy na podzim 2013, ale i loňský propadák, který skončil vyřazením už ve 3. předkole, věří, že Liberec postoupí do dalšího kola. „Odveta v Izraeli nebude jednoduchá, ale měli bychom postoupit. Vloni jsme vypadli s Astrou Giurgiu, letos bychom měli být úspěšnější,“ věří Sackey.


Generální partner
Preciosa AAA Auto
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Canis Pivovar Svijany
Další partneři
iQLANDIA Mocca
Mediální partneři
Náš region rtm plus