FC Slovan Liberec | Jaroslav Šilhavý končí u ligového týmu. Dnes se s klubem dohodl na ukončení spolupráce
Menu Další Zavřít Zavřít
16.04.2014

Jaroslav Šilhavý končí u ligového týmu. Dnes se s klubem dohodl na ukončení spolupráce

Lukáš Váňa
Po vzájemné dohodě s vedením klubu dnes ve Slovanu skončil trenér Jaroslav Šilhavý, asistent trenéra Jiří Chytrý a trenér brankářů Milan Veselý. FC Slovan Liberec všem třem poděkoval za odvedenou práci.

Vedení našeho klubu se dnes dohodlo s trenérským týmem na ukončení smlouvy. "Trenér Jaroslav Šilhavý, jeho asistent Jiří Chytrý i trenér brankářů Milan Veselý odvedli ve Slovanu velmi dobrou práci. Jsem rád, že pro Slovan pracovali. Jejich období bude hodnoceno jako velmi úspěšné," řekl sportovní ředitel klubu Jan Nezmar. "Naše cesty se ale nyní rozcházejí. Proto jsme se vzájemně dohodli na ukončení spolupráce k dnešnímu dni. Rozcházíme se jako přátelé," dodal Nezmar.

"Slovan vždy zůstane klubem, který mi dal šanci trénovat tým s nejvyššími ambicemi. Získali jsme zde titul, probojovali jsme se do Evropské ligy a navíc jsme v ní dokázali přezimovat. To jsou zážitky, na které budu navždy vzpomínat. Nyní je ale čas jít dál. Chci poděkovat lidem z klubu i fanouškům Slovanu za úžasné roky," řekl končící trenér Jaroslav Šilhavý.

Kdo povede Slovan v sobotu proti Slovácku oznámí klub v průběhu nejbližších hodin.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany
Další partneři
Denso A net
Mediální partneři
Kalendář Liberecka Hattrick