FC Slovan Liberec | Miloš Bosančić se vrací do Slovanu
Menu Další Zavřít Zavřít
06.02.2017

Miloš Bosančić se vrací do Slovanu

Dominik Jakubec
Do Slovanu se vrací záložník Miloš Bosančić. Hráč, který našemu klubu pomohl vybojovat zatím poslední ligový titul, podepsal smlouvu na 1,5 roku s opcí.
Z návratu Miloše Bosančiće má radost i Jan Nezmar, který ho ještě pamatuje jako spoluhráče. "Byl to jeden z nejtalentovanějších fotbalistů, se kterými jsem kdy hrál. Za poslední roky vyspěl lidsky i fotbalově, a já věřím, že bude jedním z lídrů týmu jak na hřišti tak i v kabině," říká o příchodu šikovného Srba sportovní ředitel Jan Nezmar.

V letech 2009 až 2012 odehrál Bosančić za Slovan 72 ligových zápasů a vstřelil 13 branek. V sezóně 2011/2012 se výraznou měrou podílel na zisku doposud posledního ligového titulu našeho týmu. "Získáváme hráče, který může našemu týmu dodat nadstavbu, která nám na podzim chyběla. Musíme sladit jeho schopnosti s dovednostmi týmu tak, aby byl nejen platným, ale troufnu si říct i rozdílovým hráčem. V posledních měsících měl herní i kondiční výpadek, který ještě musí odstranit. Vidím na něm ale velikou chuť pracovat a toto manko smazat," nepochybuje Jan Nezmar.

Návrat pod Ještěd potěšil i samotného osmadvacetiletého záložníka. „Myslím si, že je to pro mě v současné chvíli nejlepší možný krok. Měl jsem sice i nějaké jiné nabídky, ale o tom se nechci bavit. Jít do Slovanu pro mě bylo prioritou,“ vysvětluje Miloš Bosančić. S naším týmem byl populární "Boske" od začátku zimní přípravy. Přesto podepsal smlouvu až dnes. „Dlouho jsem nehrál. Naposledy jsem nastupoval v Thajsku, ale tam skončila liga před třemi a půl měsíci. Do toho jsem měl také nějaké zdravotní problémy, takže jsem chtěl vědět, jak na tom jsem. Nechtěl jsem jen přijít do Liberce a být tu k ničemu,“ říká Bosančić.

S týmem absolvoval i soustředění ve Španělsku a naskočil do všech tří duelů, které na něm Slovan odehrál. „Za dobu, co tu jsem, šla kvalita týmu rozhodně nahoru. Udělám vše pro to, abychom měli jako klub co nejlepší výsledky!“ dodává Bosančić. Srbský záložník měl i dost prostoru, aby se seznámil s metodami realizačního týmu trenéra Jindřicha Trpišovského. „Je to mladý trenér, ale co je nejdůležitější, je to hlavně hrozně dobrý člověk. Ukázal, že s týmem umí udělat velmi dobré výsledky, na spolupráci s ním se těším.“ Miloš Bosančić se vrací do známého prostředí. Jeho nespornou výhodou je také znalost češtiny, kterou i nadále velmi dobře ovládá.


Generální partner
Preciosa AAA Auto
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Fitingservis FotbalPark Liberec
Mediální partneři
Radio Blaník Liberec Hattrick