FC Slovan Liberec | Na co vše se můžete těšit před sobotním ligovým Podještědským derby #47
Menu Další Zavřít Zavřít
25.10.2017

Na co vše se můžete těšit před sobotním ligovým Podještědským derby #47

marketing
Liberec versus Jablonec, aneb prestižní duel se zavedeným názvem Podještědské derby - to nás čeká už v sobotu 28. října. Zápasu bude předcházet i bohatý doprovodný program, díky němuž určitě bude stát za to dorazit k Nise s předstihem! Pokud nám tedy nezkazí plány velká nepřízeň počasí...

Tisková konference

Stejně jako při několika předchozích Podještědských derby bude mít tento prestižní duel slavnostní předehru v podobě společné tiskové konference, která se tentokrát bude konat na symbolickém místě, a to ve ve Ski areálu pod Ještědem. Sledujte ve čtvrtek odpoledne náš web a hlavně oficiální profily na sociálních sítích!

Kopeme s Gambrinusem

Pivovar Gambrinus pro plnoleté fanoušky Slovanu nachystal zajímavé překvapení v podobě předzápasové soutěže o pivní soudky na umělé trávě. Stačí z penaltového puntíku trefit soudek zavěšený v brance a ten pak může být váš! Kdo se trefí aspoň dvakrát ze tří pokusů, vyhrává hned. Kdo se trefí aspoň jednou, i ten se nakonec může dočkat. Přijďte si vyzkoušet svůj fotbalový um a získejte pivní odměnu! Vaše děti si mezitím mohou zakopat na branku s maskotem o sladkosti od liberecké společnosti Mocca.

fAAAns zóna

Před zápasem se můžete těšit i na promo stánek AAA Auto, tedy ligového partnera, díky němuž budou mít účastníci poločasové soutěže možnost vyhrát navíc i auto na víkend nebo dokonce na celý měsíc. V jednom ze stanů ve fAAAns zóně na umělce by navíc měla před zápasem proběhnout i autogramiáda s jedním z našich fotbalistů.

fAAAns zóna

Balonková show

Díky spoluprácí s jedním z našich hlavních partnerů, společností Pražská plynárenská, se děti mohou opět těšit i na balonkovou show, kde si budou moct nechat z modrobílých balonků vytvořit ozdoby nejrůznějších tvarů.

Balonková show


Generální partner
Preciosa AAA Auto
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Canis Pivovar Svijany
Další partneři
ČSOB Geoprint
Mediální partneři
Hattrick eFotbal