FC Slovan Liberec | Permanentky na Slovan: Hrajeme pro vás. Stůjte dál při nás!
Menu Další Zavřít Zavřít
21.05.2015

Permanentky na Slovan: Hrajeme pro vás. Stůjte dál při nás!

marketing
V Liberci se bude dál chodit na Synot ligu a není lepší důkaz věrnosti klubu než celosezónní permanentka! Slovaňáci, neváhejte a pořiďte si svou "permici" na ligovou sezónu 2015/16.

Dobrá zpráva na začátek: Ačkoliv loni došlo k úpravě cen jednotlivých vstupenek, permanentky na Slovan ani letos nezdražují a jejich cena zůstává na loňské úrovni. Permanentka se vám tedy vyplatí, i když během sezóny propásnete třeba až pět zápasů!

Začátek prodeje byl naplánován na pondělí 25. května 2015. Kromě možnosti nákupu na stadionu U Nisy (o prodejní době budeme průběžně informovat v krátkých zprávách), vám i letos nabídneme možnost prodloužení vašich stávajících permanentek "na dálku", a to při využití možnosti platby na účet. Podrobnosti se dočtete v samostatném článku.

Pro stávající permanentkáře budeme jejich místa rezervovat do 19. června 2015. Noví permanentkáři budou mít vstup zdarma už na poslední domácí utkání letošní sezóny Synot ligy proti Českým Budějovicím (sobota 30. 5. 17:15).

Rádi bychom nadále vylepšovali servis (nejen) pro naše permanentkáře, k čemuž nám může pomoct i zpětná vazba z vaší strany. Z tohoto důvodu vás při nákupu permanentek poprosíme i o kontaktní údaje, díky nimž s vámi budeme moct lépe komunikovat i v průběhu sezóny. Za vaši vstřícnost pro vás máme připravený i zajímavý bonusový dárek.


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Truhlářstv Hajlek Staco Pneu Hnídek
Mediální partneři
Český rozhlas Liberec Rádio Impuls