FC Slovan Liberec | Permanentky na sezónu 2017/18 v prodeji od 22. května. I letos za výhodné ceny!
Menu Další Zavřít Zavřít
15.05.2017

Permanentky na sezónu 2017/18 v prodeji od 22. května. I letos za výhodné ceny!

marketing
Děkujeme všem věrným fanouškům za podporu v končící sezóně. Vaší věrnosti si velmi vážíme! Nejen těm, kdo si permanentku kupují pravidelně, ale i všem ostatním příznivcům našeho klubu bychom teď rádi nabídli nákup permanentní vstupenky pro nadcházející ligovou sezónu.

Rezervace a výhody

Prodej permanentních vstupenek bude probíhat na stadionu U Nisy od pondělí 22. května 2017. Pro stávající permanentkáře budeme jejich místa rezervovat až do 23. června 2017. Vzhledem k plánovanému mírnému navýšení cen jednotlivých vstupenek budou permanentkáři v nadcházející sezóně zvýhodnění ještě víc, než byli dosud. V platnosti zůstává i 20% sleva pro permanentkáře na základní ceny sortimentu NIKE v našem Fanshopu.

Kalendář dle výběru

Díky pozitivním ohlasům z předloňské sezóny pro Vás i letos jako dárek připravujeme klubové kalendáře na příští rok. Tentokrát si ale dokonce budete moct vybrat, jestli si při nákupu permanentky vyberete poukázku na stolní nebo na nástěnný kalendář. Poukázku si pořádně uschovejte, kalendáře pak budou připravené k vyzvednutí ve Fanshopu v průběhu listopadu 2017.

Karta FCSL = 50% sleva

I letos máte možnost nechat si nahrát permanentní vstupenku na Kartu FCSL od ČSOB nebo ERA a kromě dalších výhod tak získat i 50% slevu na permanentku. Podrobné informace najdete zde.

Karta FC Slovan Liberec

Rodinný sektor

Do nekuřáckého sektoru CH na Severní tribuně si i letos budete moct kupovat rodinné permanentky, kdy v ceně permanentky pro dospělého získáte navíc permanentku pro své děti až do věku 14 let. Děti do 6 let mají sice na celém stadionu vstup zdarma, ale bez nároku na sedačku. Pouze v tomto sektoru ale i Vaše nejmenší ratolesti budou mít vlastní permanentku a vlastní sedačku. Jeden rodič až se dvěma dětmi tak za celoroční permanentku zaplatí jen 1400 Kč, dva rodiče se všemi svými dětmi jen 2800 Kč. Každé dítě navíc k permanentce dostane speciální dárek!

Fanclub

Pokud Vám nestačí sledovat domácí zápasy vsedě, chcete stát, fandit, podílet se na fanouškovských choreografiích a jezdit i na výjezdy, pak je právě pro Vás určené výhodné členství ve Fanclubu - máte na výběr členství "Kotel", včetně permanentky do sektoru domácích vlajkonošů (Východní tribuna, sektor C) nebo modrobílé členství. Podrobnosti najdete v sekci Fanclub.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
EAH iQLANDIA
Mediální partneři
Kalendář Liberecka Beat radio