FC Slovan Liberec | Pohár patří nejenom hráčům, ale i fanouškům Slovanu. Na Budějovice jen za 50 Kč!
Menu Další Zavřít Zavřít
29.05.2015

Pohár patří nejenom hráčům, ale i fanouškům Slovanu. Na Budějovice jen za 50 Kč!

Klub
Jak už jsme oznámili včera, před sobotním zápasem s Českými Budějovicemi se budete moct přijít vyfotit s trofejí pro vítěze Poháru FAČR, a to od 16:00 do 17:00. Pohár bude vystaven v prostoru mezi recepcí stadionu U Nisy a vchodem do domácího kotle.

FC Slovan Liberec děkuje všem fanouškům, kteří ve středu v Mladé Boleslavi vytvořili svému týmu skvělou atmosféru, i přes nepříznivý vývoj zápasu naše fotbalisty vytrvale podporovali a podíleli se tak nemalou měrou na závěrečném obratu a zisku páté trofeje pro náš klub.

Zatímco na hřišti se rozhodlo až po penaltách, na tribunách bylo o vítězi jasno už během zápasu, a byl královský modrý. Slovaňáci, byli jste skvělí! Přijďte se vyfotit s pohárem, o který jste se také zasloužili!

Tak vysoký zájem fanoušků nás mile překvapil, bohužel kvůli tomu nevystačila akční modrá trička připravená ve spolupráci s fanoušky, za což se omlouváme. Naši dodavatelé teď dělají vše pro to, abyste si tento suvenýr z finále mohli ve fanshopu dokoupit už při sobotním zápase! To samé platí i pro vítězná trička NIKE, která jsou už také ve výrobě a měla by být dostupná ve velikostech L - XXL.

Jak už víte díky čtvrteční videopozvánce, na rozlučkový zápas s Budějovicemi bude na všechny tribuny platit akční vstupné ve výši desetinásobku počtu získaných trofejí Slovanu, čili 50 Kč. Děti a studenti do 18 let budou mít vstup zdarma.

Vstupenky na zápas, ale i permanentky na sezónu 2015/16 si v sobotu budete moct pořídit na hlavní pokladně stadionu U Nisy už od 13 hodin.

Jedinou větší kaňkou na vydařeném středečním večeru bylo chování několika jedinců ve spodní části sektoru J, kteří ostatní účastníky zápasu opakovaně ohrožovali nebezpečnou pyrotechnikou, kterou házeli i na hřiště. O takové "fanoušky" nestojíme!


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
AGRO CS a.s. Kraintek
Mediální partneři
rtm plus Hitrádio Contact