FC Slovan Liberec | Pojeďte Slovan podpořit na evropský výjezd do Alkmaaru!
Menu Další Zavřít Zavřít
17.02.2014

Pojeďte Slovan podpořit na evropský výjezd do Alkmaaru!

marketing
AKTUALIZOVÁNO! První utkání se hraje v Liberci 20. února, definitivně se ale o postupu do osmifinále Evropské ligy bude rozhodovat až při odvetě na půdě nizozemského klubu AZ Alkmaar, kde se bude hrát ve čtvrtek 27. února od 21:05. Slovan pro vás připravil hned dvě varianty autobusového zájezdu.

Varianta 1 – Fanouškovský výjezd aneb tam a zpátky co nejlevněji

Cena: 2000 Kč (Fanclub 1800 Kč)

Fanouškovský autobus či autobusy budou vyjíždět od stadionu U Nisy ve středu v 23:00. Plánovaný příjezd do Alkmaaru je ve čtvrtek kolem poledne, takže všichni účastníci budou mít dostatek času na prohlídku města či návštěvu tamních hospůdek. Zpátky do Liberce se pojede hned po zápase a páteční oběd už si budete moct dát zase v Liberci. Uzávěrka přihlášek a poslední možnost úhrady zájezdu je pondělí 24. února. Vstupenka do sektoru hostů je v ceně.

Varianta 2 – Turistický zájezd aneb fotbal i s návštěvou Amsterdamu

Cena: 3490 Kč (Fanclub 3290 Kč)

Jelikož se přihlásil dostatečný počet zájemců, bude vypraven i autobusový zájezd včetně ubytování v hotelu v noci ze čtvrtka na pátek (dvoulůžkové pokoje se snídaní). Tento zájezd pořádáme ve spolupráci s cestovní kanceláří CZECH SPORT TRAVEL. Odjezd autobusu od stadionu U Nisy bude také ve středu večer (22:00), předtím budou mít případní zájemci možnost nastoupit i v Praze. Po zápase bude zajištěn odvoz zpět do hotelu. Celý páteční den pak budou moct účastníci strávit v Amsterdamu, včetně možnosti prohlídky Amsterdam Areny (cena 15 EUR). Do Liberce se přijede v sobotu ráno. Hlásit se můžete až do vyprodání kapacity autobusu už jen přímo u CZECH SPORT TRAVEL.

Varianta 3 – Cesta po vlastní ose aneb stačí vstupenka

Cena vstupenky: 550 Kč (20 Euro)

I když do Alkmaaru vyrazíte po vlastní ose, třeba autem, musíte si vstupenky pořídit už v Liberci. Vstupenky do sektoru hostů v ceně 550 Kč (20 Euro) jsou už k dispozici na stadionu U Nisy. Vzhledem k předpisům UEFA a požadavku domácího klubu se povede jmenná evidence prodaných vstupenek. Vstupenky bude možné pořídit nejpozději v úterý 25. února. Kontaktní osoba je stejná jako v případě autobusových zájezdů: tomas.carnogursky@fcslovanliberec.cz.

Varianta 4 – Letecký zájezd aneb cesta s týmem

Cena: 10 000 Kč

Letecký zájezd klubovým charterovým letem včetně vstupenky na hlavní tribunu, transferů a ubytování v hotelu se snídaní (dvě noci) - odjezd ve středu 26. února v ranních hodinách, návrat v pátek 28. února v odpoledních hodinách. V letadle aktuálně zbývá několik posledních míst. V případě zájmu se informujte na e-mailu tomas.carnogursky@fcslovanliberec.cz.


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Canis Pivovar Svijany Nike
Další partneři
Pulsklima Penzion Eva
Mediální partneři
eFotbal Hitrádio Contact