FC Slovan Liberec | Pojeďte v sobotu podpořit naše fotbalisty do Příbrami!
Menu Další Zavřít Zavřít
25.11.2014

Pojeďte v sobotu podpořit naše fotbalisty do Příbrami!

Tomáš Čarnogurský
V sobotu 29. listopadu od 17.00 odehrají naši fotbalisté veledůležité utkání na půdě Příbrami. Díky tradičnímu fanouškovskému autobusovému zájezdu máte ideální možnost být při tom a stát se dvanáctým hráčem našeho týmu, který dokáže pomoct i v těch nejtěžších chvílích. Za cestu zaplatíte jen 100 Kč.

Zlevněná cena, na kterou mají jinak nárok jen členové Fanclubu, bude tentokrát platit pro všechny přihlášené. Jednu stovku tak zaplatíte za zájezd, druhou stovku pak za vstupenku.

Autobus či autobusy odjíždí z Liberce v 13.00 (nastoupit můžete po dohodě i v Hrádku nad Nisou, Chrastavě, Turnově nebo v Praze). Další informace a kontaktní údaje naleznete v sekci Fanoušci - Zájezdy.

Ve vypravených dvou autobusech je ještě dostatek volné kapacity, místa si tedy i po uzávěrce stále můžete rezervovat na mailu.

Věrní fanoušci si jistě uvědomují, že jejich podpora je teď důležitější než kdy jindy. Stejně tak znají ten pocit při děkovačce po vyhraném venkovním zápase, který vynahradí všechen čas i peníze, které je ten výjezd stojí.

Může s Tebou Slovan taky počítat?


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Kitl Knorr-Bremse
Mediální partneři
Náš region Hattrick