FC Slovan Liberec | Pojeďte ve středu do Teplic a pomozte Slovanu do finále Poháru FAČR!
Menu Další Zavřít Zavřít
12.05.2015

Pojeďte ve středu do Teplic a pomozte Slovanu do finále Poháru FAČR!

Tomáš Čarnogurský
Jeden z cílů, které na podzim fanoušci z našeho kotle vytyčili svému týmu, se našim fotbalistům bohužel, aspoň zatím, splnit nepodařilo. Ve zbývajících zápasech ale budou dál bojovat minimálně o zbylé dva. Podpořit je při tom můžete už ve středu při odvetě pohárového semifinále v Teplicích. V autobusovém zájezdu jsou stále volná místa!

Při nedělním Podještědském derby v Jablonci zažili naši fotbalisté skvělou fanouškovskou podporu, a to nejen na Střelnici, ale už při cestě z Liberce. Společná kolona hráčů a fanoušků byla jistě zajímavým zpestřením derby. K zisku bodů to však bohužel tentokrát nepomohlo. Jako výraz vděku ale naši fotbalisté fanouškům po utkání naházeli vlastní dresy.

Po ligovém derby v Jablonci následuje pohárový souboj na půdě jiného severočeského týmu, který by sami fanoušci, na rozdíl od některých novinářů, za "severočeské derby" nejspíš neoznačili. Ale i v Teplicích jsou naši fotbalisté zvyklí alespoň na několik desítek fanoušků v sektoru hostů. Můžete mezi nimi být i vy.

Na středu 13. května v 15:00 je naplánován odjezd fanouškovského autobusu směr Teplice, ve kterém ještě zbývají volná místa. Stále se tak můžete hlásit. Podrobnější informace naleznete v sekci Fanoušci - Zájezdy.

Když se fotbalistům z Podještědí ve středečních semifinálových odvetách zadaří, může Slovan ve finále dostat ještě jednu šanci na odvetu za prohraná ligová derby! Takže jsou vlastně pořád ještě splnitelné všechny tři výše zmiňované cíle.


Generální partner
Preciosa AAA Auto
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Enervit 1. jizerskohorská stavební
Mediální partneři
Beat radio eFotbal
×
Odehráno v 19:00
SK Slavia Praha
FC Slovan Liberec