FC Slovan Liberec | Při pátečním zápase proti Brnu dostanete zdarma nejen bulletin, ale i nový plakát!
Menu Další Zavřít Zavřít
14.03.2018

Při pátečním zápase proti Brnu dostanete zdarma nejen bulletin, ale i nový plakát!

Tomáš Čarnogurský
Před začátkem jarní části absolvoval náš ligový kádr s novým realizačním týmem dodatečné focení tradiční týmové fotky. Všichni, kdo dorazí na páteční duel proti Brnu, si tak mohou domů zdarma odnést nový plakát! Doporučujeme také zápasový bulletin, v němž tentokrát najdete hned několik exkluzivních textů.

Plakát s Davidem Holoubkem a jeho týmem si mohou domů odnést všichni návštěvníci nadcházejícího duelu proti Zbrojovce Brno jako pozornost za svou návštěvu. Před zápasem si můžete nový plakát vyzvednout na pokladnách, pak budou k dispozici ve Fanshopu.

Kromě tradičních materiálů se v pátečním bulletinu dočkáte exkluzivního interview, které nám poskytl Leandro Lazzaro Liuni, někdejší argentinský kanonýr Slovanu. Dvacet let po něm střílí v našem dresu branku za brankou Matěj Pulkrab, a tak jsme tentokrát vyzpovídali i jeho. V dalších rozhovorech se vám představí i dva noví kondiční trenéři. Při odevzdání soutěžního kupónu z druhé strany bulletinu navíc můžete vyhrát zajímavé ceny v poločasové soutěži.

Poločasová soutěž

Generální partner
Preciosa AAA Auto
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Canis Pivovar Svijany Nike
Další partneři
Pavlů innovation Decathlon
Mediální partneři
rtm plus Rádio Impuls