FC Slovan Liberec | Přichází Dmitry Efremov a Daniel Bartl. Slovan opouští Jiří Fleišman
Menu Další Zavřít Zavřít
01.09.2015

Přichází Dmitry Efremov a Daniel Bartl. Slovan opouští Jiří Fleišman

Lukáš Váňa
V ligovém kádru našeho klubu dochází ke změnám. Dmitry Efremov z CSKA Moskva přichází na roční hostování. Tříletou smlouvu dnes navíc podepsal Daniel Bartl z Mladé Boleslavi. Opačným směrem odchází bývalý kapitán Slovanu Jiří Fleišman.
"Jirka udělal ve Slovanu ohromný kus práce, za který mu patří dík celého klubu a věřím, že i fanoušků. V posledních měsících ale vypadl ze sestavy, s čímž byl logicky on sám nespokojený. A proto jsme se dohodli, že mu umožníme přestup do klubu, kde získá víc prostoru," řekl sportovní ředitel Slovanu Jan Nezmar.

Jiří Fleišman odehrál v libereckém dresu 128 ligových zápasů ve kterých střelil 8 branek. Byl jedním ze strůjců zatím posledního ligového titulu našeho klubu. Podílel se i na úspěších našeho týmu v pohárové Evropě.

FC Slovan Liberec dnes naopak získal na hostování pravého záložníka CSKA Moskva. Dmitry Efremov přichází na roční hostování. Talentovaný fotbalista nastupuje za ruskou U 21. Slovan si od jeho příchodu slibuje zvýšení konkurence na kraji zálohy.

Na kraji zálohy, ale i obrany, se může pohybovat další posila, kterou Slovan přivedl doslova na poslední chvíli. Z Mladé Boleslavi přestupuje Daniel Bartl, který se narodil 5. 7. 1989. "Je to rychlý hráč na stranu hřiště. Může nastoupit v záloze i obraně," řekl Jan Nezmar. Smlouvu s Danielem Bartlem se podařilo zaregistrovat dnes v 17 hodin, tedy doslova na poslední chvíli. Uzavírají se totiž soupisky pro Evropskou ligu.


Generální partner
Preciosa AAA Auto
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Inago 11TEAMSPORTS
Mediální partneři
Radio Blaník Liberec Hattrick