FC Slovan Liberec | Přijďte na sobotní generálku U Nisy a besedu s trenérem Trpišovským!
Menu Další Zavřít Zavřít
08.02.2017

Přijďte na sobotní generálku U Nisy a besedu s trenérem Trpišovským!

marketing
Posledním herním testem před začátkem jarní části ePojisteni.cz ligy bude domácí generálka proti Vysočině Jihlava, která se odehraje na vyhřívané hlavní ploše stadionu U Nisy v sobotu 11. února od 16:00. Buďte u toho! Po zápase budete mít možnost popovídat si nejen s trenérem Trpišovským.

Vstup na sobotní generálku bude zdarma. Otevřen bude pouze hlavní vchod ze strany od Dopravního hřiště, cyklostezka pod Severní tribunou zůstane průchozí. Zápas budete moct sledovat z Hlavní, případně i Východní tribuny včetně domácího kotle. V provozu pro vás bude stánek s občerstvením u hlavního vchodu i Fanshop vedle recepce, kde si můžete vybírat z široké nabídky nového, ale i zlevněného zboží.

Váháte, zda v tomto chladném počasí vyrazit na stadion U Nisy nebo zůstat v teple domova? Nabízíme vám ještě jeden důvod, abyste zvolili první možnost: V restauraci Slovanka na Východní tribuně, která pro vás tentokrát bude otevřená i během zápasu, po skončení utkání proběhne už tradiční předsezónní beseda s trenérem Jindrou Trpišovským a sportovním ředitelem Honzou Nezmarem. Přijďte se jich zeptat osobně na to, co vás zajímá. Autoři nejzajímavějších dotazů získají zajímavý klubový suvenýr.

Připomínáme, že v prodeji jsou stále i jarní permanentky. Slovaňácké jaro se blíží - buďte u toho!


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Hennlich AGRO CS a.s.
Mediální partneři
rtm plus Radio Blaník Liberec