FC Slovan Liberec | Přijďte na zápas s Příbramí i s rodinou a podpořte naše fotbalisty!
Menu Další Zavřít Zavřít
03.03.2017

Přijďte na zápas s Příbramí i s rodinou a podpořte naše fotbalisty!

marketing
Oproti prvnímu jarnímu zápasu se Zlínem by se duel s Příbramí měl hrát za příznivějšího počasí i v lepším termínu. Budeme velmi rádi, když si v neděli odpoledne uděláte čas a rodinnou procházku spojíte s návštěvou našeho stadionu.

Všem, kdo se o Slovan zajímají, netřeba vysvětlovat, jak důležitý zápas se v neděli bude hrát. U Nisy by tedy neměl chybět žádný věrný příznivec našeho klubu. Pokud nechcete nákup vstupenek nechávat až na poslední chvíli před zápasem, můžete si je jako tradičně kupovat s předstihem i v online prodeji:

Online prodej vstupenek

Rodiče s dětmi od tří do deseti let mohou využít bezplatné služby dětského koutku (v rohu mezi Východní a Hlavní tribunou) nebo strávit zápas s dětmi v rodinném sektoru se zvýhodněným vstupným, který se od letošní sezóny nachází mezi Severní a Východní tribunou. Tentokrát se tam budou moct děti vyfotit s naším super tanečníkem, maskotem Slovánkem, který je přijde navštívit.

U vchodů na stadion si stále jen za pouhou desetikorunu budete moct koupit i tradiční zápasový bulletin s rozšířenými statistikami a s možností zúčastnit se poločasové soutěže o zajímavé ceny od našich partnerů. Dokáže někdo z vás vyrovnat téměř milimetrově přesný pokus výherce soutěže při utkání se Zlínem?

#fcslovanliberec #bulletin #matchmagazine #halftime #contest

Příspěvek sdílený FC Slovan Liberec (@fcslovanliberec),

Hlavní Fanshop vedle recepce stadionu stále nabízí široký sortiment zboží, včetně zlevněného. Stavte se tam a určitě si vyberete! Vzhledem k nutnosti zavedení nového pokladního systému napojeného na EET, jehož provoz ještě bude třeba vyladit, může být tentokrát vyřizování plateb pomalejší, než jste zvyklí, za což se předem omlouváme! Fanshop pod dětským koutkem prozatím zůstane zavřený.

Při nedělním zápase proti Příbrami také oznámíme informace k prodeji vstupenek a akčním cenám na další dva domácí zápasy, které odehrajeme v rámci 21. a 22. kola ePojisteni.cz ligy proti Slavii a Karviné.


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Zámečnictví Prošek DB Schenker
Mediální partneři
Náš region Radio Blaník Liberec