FC Slovan Liberec | Prodloužení platnosti stávající permanentky na dálku? Je to možné!
Menu Další Zavřít Zavřít
22.05.2015

Prodloužení platnosti stávající permanentky na dálku? Je to možné!

marketing
Kvůli nákupu permanentky na příští sezónu nemusíte chodit na stadion U Nisy a čekat ve frontě na vytištění nové karty. Může Vám zůstat ta letošní. Stačí, když za příští sezónu zaplatíte převodem na účet.

Je to jednoduché:

Stačí na účet Slovanu (950920257/0100) zaslat příslušnou částku (např. 1250 Kč, pokud si kupujete permanentku na Severní tribunu a máte i vstupenku na letošní finále Poháru FAČR) a my Vám platnost Vaší permanentky prodloužíme „na dálku“ (zůstane Vám stejná kartička).

Do zprávy pro příjemce prosím uveďte místo, kam máte permanentku (tribuna, sektor, řada, sedačka) a telefonní nebo e-mailový kontakt (např.: ST A 1/1, +420 739 520 110).

Přijetí platby Vám potvrdíme na mail nebo telefon, který uvedete při platbě, a dohodneme se s Vámi i na předání bonusového dárku.

Pokud peníze pošlete včas, tak si při zápase s Českými Budějovicemi (sobota 30. 5. 17:15) už jen na označené pokladně vyzvednete svůj bonusový dárek a případně se prokážete vstupenkou z finále Poháru FAČR (pokud pošlete o 50 Kč méně než je běžná cena Vaší permanentky). Platit permanentku platbou na účet ale můžete až do 19. června, tedy dokud budeme rezervovat místa pro stávající permanentkáře.

Případné dotazy směřujte na mail: marcela.sklenarova@fcslovanliberec.cz.


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Banua Nisa Liberec
Mediální partneři
Náš region Liberecká drbna