FC Slovan Liberec | Říjnové termíny tréninků brankářské akademie
Menu Další Zavřít Zavřít
12.10.2023

Říjnové termíny tréninků brankářské akademie

Akademie
I v nové sezoně pokračuje úspěšná Brankářská akademie FC Slovan Liberec pro nadějné brankáře z regionu. Další tréninky se plánují v následujících termínech: 23. 10. 2023 v 17:30 pro ročníky 2012-2014 a 30. 10. 2023 v 17:30 pro ročníky 2009-2011. Tréninky se konají na stadionu U Nisy, sraz je tradičně 15 minut před startem u recepce hlavního stadionu. Máte zájem o účast v jednom z tréninků? Je potřeba se registrovat na tomto odkaze - REGISTRACE.

Patronem brankářské Akademie a aktivním účastníkem tréninků je Marek Čech, bývalý ligový a reprezentační brankář a momentálně trenér brankářů A týmu. Hlavními trenéry brankářské Akademie FCSL jsou Lumír Kübel (šéftrenér brankářů mládeže) a Miroslav Samoel (trenér brankářů PROFI úseku Akademie). A třeba opět dorazí i některý z gólmanů nebo gólmanek prvoligových A týmů!

Partnerem projektu Brankářské akademie FC Slovan Liberec se stala ČSOB, která fanouškům nabízí klubovou platební kartu s mnoha výhodami. Více se dočtete v sekci www.fcslovanliberec.cz/karta.

Kromě klasických tréninků zorganizovala naše Akademie i celodenní kemp, jehož kapacita už je bohužel zaplněna. Pro ty, kdo se nestihli zaregistrovat, můžeme nabídnout alespoň účast na trénincích ve výše uvedených termínech.


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
SECO ZAHRADNÍ TRAKTORY Immergas
Mediální partneři
Hattrick Beat radio