FC Slovan Liberec | S výhodným balíčkem vstupenek nejen na Slavii a Karvinou, ale i na Zlín!
Menu Další Zavřít Zavřít
15.03.2017

S výhodným balíčkem vstupenek nejen na Slavii a Karvinou, ale i na Zlín!

marketing
Akce se zvýhodněným vstupným pro fanoušky, kteří navštíví nadcházející soutěžní zápasy Slovanu na stadionu U Nisy, bude kromě ligového dvojzápasu s pražskou Slavií a Karvinou rozšířena i o pohárový duel proti Zlínu.

Los čtvrtfinále MOL Cupu rozhodl o tom, že hned v týdnu po domácím zápase 22. kola ePojisteni.cz ligy proti týmu MFK Karviná (sobota 1. 4. od 15:00) bude stadion U Nisy hostit další soutěžní klání, tentokrát s týmem FC Fastav Zlín, konkrétně ve středu 5. 4. od 20:15.

Zatímco po předložení vstupenky ze zápasu 21. kola, kdy do Liberce zavítá SK Slavia Praha (18. 3. od 16:30), získáte zvýhodněnou vstupenku na následující zápas s Karvinou, vstupenky z toho ligového zápasu pak můžete na pokladnách předkládat pro získání slevy na pohárový duel se Zlínem. Návštěva všech tří zápasů vás tak vyjde ještě výhodněji a například na Severní tribuně ušetříte 70 Kč:

Tribuna
Slavia
Karviná
Zlín
CELKEM
Severní
150,-
100,-
100,-
350,-
Hlavní
150,-
70,-
100,-
320,-
Východní + Západní
150,-
30,-
50,-
230,-

Kdo nevyužije této akce, ten při zápasech proti Karviné i proti Zlínu zaplatí standardní ceny dle ligového ceníku. Držitelé permanentních vstupenek si lístky kupovat nemusí, protože na všechna výše uvedená domácí utkání ePojisteni.cz ligy i MOL Cupu platí jejich permanentka.


Generální partner
Preciosa AAA Auto
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Canis Pivovar Svijany Nike
Další partneři
Dineva Partnersport
Mediální partneři
Náš region eFotbal