FC Slovan Liberec | Setkání veteránů Slovanu Liberec
Menu Další Zavřít Zavřít
19.03.2018

Setkání veteránů Slovanu Liberec

Tomáš Čarnogurský
Před utkáním proti Zbrojovce Brno proběhlo na stadionu U Nisy setkání veteránů našeho klubu, kam jsou zváni bývalí hráči Slovanu, kterým je více než 50 let.

Letošní setkání veteránů se konalo v páteční podvečer v restauraci Slovanka a bylo tradičně spojené s domácím ligovým zápasem. Tentokrát dorazily čtyři desítky fotbalových legend let minulých, včetně těch nejstarších, které hájily modrobílé barvy Slovanu od prvních let po jeho založení. Veterány přivítal ředitel klubu Ing. Libor Kleibl a pozdravit je přišli i prezident klubu Ing. Zbyněk Štiller a trenér David Holoubek.

Setkání se jako obvykle neslo v příjemné atmosféře a vzpomínalo se hlavně na léta minulá, která sice ještě nebyla prvoligová a plně profesionální, ale i tehdy se k Nise nebo na Městský stadion chodilo dívat mnoho lidí na kvalitní fotbal, který jim předváděli tehdejší hráči, z nichž mnozí byli odchovanci klubu nebo se v Liberci usadili. Několik z nich jsme pro vás vyzpovídali před kamerou, a tak se v dohledné době můžete těšit na zajímavé vzpomínkové video.

Fotky ze setkání si můžete prohlédnout ve Fotogalerii.


Generální partner
Preciosa AAA Auto
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Kitl Penzion Eva
Mediální partneři
Rádio Impuls Český rozhlas Liberec