FC Slovan Liberec | Slovan v pátek od 17 hodin změří síly s MKS Granica Bogatynia
Menu Další Zavřít Zavřít
31.08.2017

Slovan v pátek od 17 hodin změří síly s MKS Granica Bogatynia

Dominik Jakubec
Liberec - Ani během reprezentační pauzy naši hráči nemeškají. V pátek od 17 hodin se totiž Slovan představí v Bogatynie proti místnímu celku, který slaví sedmdesátileté výročí. Přijeďte si spolu s týmem trenéra Trpišovského užít odpoledne!
Soupeřem bude Slovanu místní klub MKS Granica Bogatynia, který působí v regionální soutěži. Má za sebou již velmi dlouhou minulost - založen byl již v roce 1947 a v současnosti slaví už sedmdesátileté výročí. Právě v rámci těchto oslav se tým z Bogatynie se Slovanem utká.

Zápas se odehraje ve sportovním areálu v Bogatynie, který najdete v ulici Bialogórska. Pro lepší orientaci zde přikládáme mapu včetně vyznačeného areálu.

Vzhledem k probíhající reprezentační přestávce a utkání juniorky s Plzní, které se hraje od 13 hodin v Liberci, se sestava bude muset obejít bez několika jmen. Chybět budou určitě Karel Knejzlík, Matěj Pulkrab a Jiří Kulhánek, kteří jsou na srazu reprezentační jednadvacítky.

Zároveň je možné, že nezvykle obléknou dres i členové realizačního týmu. Jak si v kopačkách povedou? Přijeďte se osobně přesvědčit.


Generální partner
Preciosa
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
T-Mobile Renomia AUTO KP Plus Pregis Canis Pivovar Svijany
Další partneři
Pulsklima Dineva
Mediální partneři
Liberecká drbna Hattrick
×
Dnes v 15:00
FC Slovan Liberec
FK Teplice
×
Dnes v 10:15
FK Jablonec B
FC Slovan Liberec B