FC Slovan Liberec | Slovan zahájil přípravu. Bez Baroše, Obročníka a Bartošáka
Menu Další Zavřít Zavřít
19.06.2017

Slovan zahájil přípravu. Bez Baroše, Obročníka a Bartošáka

Lukáš Váňa
Libereckým fotbalistům skončila dovolená. Hráči se poprvé sešli na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze, kde absolvovali fyzické testy. Po jejich skončení odjeli do Nymburku, kde je čeká kondiční soustředění.

Na soustředění v Nymburku neodcestoval Milan Baroš, který s největší pravděpodobností dres Slovanu neoblékne. "Vnímali jsme, že pro Milana je Baník srdeční záležitost a velké lákadlo. Jsem rád, že se mu v Liberci líbilo a vážně uvažoval o setrvání v našem klubu. V posledních dnech jsem ale vnímal, že u něj začíná převažovat srdce. A musím říct, že mu lidsky rozumím. Také jsem poslechl své srdce a zůstal ve Slovanu, byť jsem měl zajímavé nabídky odjinud. Takže mám pro Milana pochopení, i když přiznávám, že jsem zklamaný a Milan nám bude chybět," řekl sportovní ředitel Jan Nezmar.

Do přípravy se nezapojil ani Michal Obročník, který odchází na hostování do Sigmy Olomouc. "Finišuje i jednání se Zlínem, který má veliký zájem o Lukáše Bartošáka. Zatím ještě není hotovo, ale nepředpokládám, že by se něco zadrhlo," řekl Nezmar. Bartošák proto s týmem také neodcestoval.

S týmem logicky netrénuje Petr Ševčík, který je na evropském šampionátu "21" a Martin Graiciar, který má po reprezentačním srazu prodloužené volno. S týmem naopak trénuje Ubong Ekpai, který má smlouvu do konce června a jedná se o jeho dalším angažmá v našem dresu. Z nových tváří najdete na soustředění záložníka Jana Jelínka, který je u nás na testech z Viktorie Žižkov. Na testech je i francouzský defenzivní záložník Mohamadou Dramé, který naposledy působil v Košicích. Do týmu se z hostování vrací i Karel Knejzlík.

Do přípravy dnes nastoupili tito hráči:
Daniel Bartl, Miloš Bosančić, Radim Breite, Vladimír Coufal, Wesley da Silva, Mohamadou Dramé, Ubong Ekpai, Zdeněk Folprecht, Václav Hladký, Jan Jelínek, Ondřej Karafiát, Milan Kerbr, Karel Knejzlík, Ondřej Kolář, Onřej Kúdela, Ondřej Machuča, Jan Mikula, Roman Potočný, Jan Šulc, Radek Voltr.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská JUTA T-Mobile Renomia Nike
Další partneři
Knorr-Bremse Librax
Mediální partneři
Liberecká drbna Kalendář Liberecka