FC Slovan Liberec | Slovan získal záložníka z Kamerunu
Menu Další Zavřít Zavřít
22.02.2012

Slovan získal záložníka z Kamerunu

Lukáš Váňa
Přeci jen není Slovan bez zimní posily. Do kádru trenéra Jaroslava Šilhavého přišel záložník Nesnen Feuleu Ndemen. Urostlý záložník přišel do Slovanu na hostování s opcí.
Nesnen Feuleu Ndemen se narodil 18. března 1990. Jeho místo je ve středu zálohy. Kamerunec měří 179 centimetrů a váží 75 kilogramů. "Jsem rád, že jsem se s Libercem dohodl. Chci se v Evropě prosadit. O českém fotbale toho moc nevím, ale agent mi říkal, že se tu hraje dobrý fotbal. A o Slovanu jsem si přečetl, že dvakrát vyhrál místní titul, takže to bude dobrý tým," řekl před dnešním odpoledním tréninkem záložník, který by měl na dresu nosit Ndemen. "Všichni mi ale říkají "Žunínu" (Junior), to ale prý na dresu mít nemůžu," neskrývá Ndemen zklamání.

Kamerunský záložník do Slovanu nepřichází zrovna se skromným cílem. "Chci s Libercem vyhrát titul. Jinou ambici momentálně nemám. Chci pravidelně hrát a vyhrát ligu," říká sympatický chlapík. Tomu se zatím v Liberci moc líbí. "Hráči, trenéři i všichni co jsem zatím potkal jsou moc fajn. Vypadají mile a chovají se ke mně hezky. Na tréninku se mi s nimi pracuje dobře. Jsou tady vynikající hráči. Hrajou moc dobrý fotbal," chválí Ndemen své spoluhráče.

Nesnen Feuleu Ndemen hrál pět let nejvyšší kamerunskou soutěž. Do Slovanu přichází z týmu Les Astres FC, který sídlí ve městě Douala v Kamerunu.


Generální partner
Preciosa
Hlavní partneři
Pražská plynárenská T-Mobile Renomia Nike Pivovar Svijany Canis
Další partneři
Železářství Letná Progres
Mediální partneři
Kalendář Liberecka Hattrick