FC Slovan Liberec | Slovaňačky rukují na nováčka soutěže! Tuhý boj s Hradcem vypukne už v sobotu
18.08.2016

Slovaňačky rukují na nováčka soutěže! Tuhý boj s Hradcem vypukne už v sobotu

Kryštof Rossmann
Liberec - Ženy Slovanu čeká první domácí zápas sezóny a rovnou půjde o velmi důležité střetnutí. O body se totiž porvou dva celky, které v úvodním utkání soutěže prohrály. Přijďte naše mužstvo do Hrádku nad Nisou podpořit!

Jak již bylo řečeno, obě mužstva nevstoupila do soutěže pravou nohou. Slovaňačky nepřekvapily loňského mistra - pražskou Slavii, přičemž inkasovaly hned devět branek. Východočešky na tom nebyly o moc lépe, ba naopak. S druhým týmem z hlavního města a dalším z velkých favoritů na mistrovský pohár, Spartou, prohrály 0:12.

Obzvláště první poločas byl pro "Votrokyně" jak z hororového filmu. Soupeřkám totiž dovolily skórovat osmkrát. Ve 12. minutě navíc bylo skóre už 0:4 z pohledu nováčka soutěže.

Jiří Dvořák
Nový tým v první lize však není pouze jeden. Kvůli zrušení Bohemians Praha, se v novém ročníku ukáže i brněnská Zbrojovka.

„Potřebujeme vstoupit dobře do soutěže. V úvodním utkání se Slavií by bylo opravdu velké překvapení, kdyby se nám podařilo získat nějaké body. S Hradcem bychom naopak měli být favority a určitě budeme chtít vyhrát. Doufám, že od samotného začátku zápasu půjdeme za vítězstvím."

Co se zaznamenaných branek týče i tady oba celky vyšly na prázdno. Přichází tedy řada otázek. Jaká hráčka Slovanu bude vůbec první střelkyní v nové sezóně? Vloni se jí stala Andrea Jarchovská, dokáže výkon zopakovat? V jakém světle se ukážou nové posily?

Odpovědi na všechny otázky zjistíme již v sobotu. Zápas se odehraje na hřišti v Hrádku nad Nisou, úvodní výkop je naplánován na 14:00. Přijďte náš celek podpořit! Bude to potřebovat!